AS01208MS-SP12-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-AS01208MS-SP12-WP-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01208MS-SP12-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Mottaker Høyttalere 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
EDA-/CAD-modeller
AS01208MS-SP12-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Følsomhet
Effekt - nominell
300 mW
Serie
Effekt - maks
500 mW
Materiale - kjegle
Polyester, Polyetylentereftalat (PET)
Type
Mottaker
Frekvensområde
850 Hz ~ 20 kHz
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68 - støvtett,vanntett
Frekvens - selvresonant
1,3kHz
Terminaler
Loddeplater
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,472" L x 0,217" B (12,00mm x 5,50mm)
Effektivitet - dBA
88
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Effektivitet - testing
100mm
Driftstemperatur
-20°C – 60°C