AS01208MS-SC12-WP-R
DigiKeys produktnummer
668-AS01208MS-SC12-WP-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AS01208MS-SC12-WP-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PT 87.5DB
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Mottaker Høyttalere 300 mW 800 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AS01208MS-SC12-WP-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Følsomhet
Produsent
PUI Audio, Inc.
Effekt - nominell
300 mW
Serie
Effekt - maks
500 mW
Emballasje
Brett
Portplassering
Topp
Delestatus
Aktiv
Form
Rektangulær
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Polyester, Polyetylentereftalat (PET)
Type
Mottaker
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
800 Hz ~ 20 kHz
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP68 - støvtett,vanntett
Frekvens - selvresonant
1,3kHz
Terminaler
Fjærtype
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,472" L x 0,217" B (12,00mm x 5,50mm)
Effektivitet - dBA
87,5
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)
Effektivitet - testing
100mm
Driftstemperatur
-20°C – 60°C