PSA10F-050-R
DigiKeys produktnummer
993-1292-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PSA10F-050-R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5V 10 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Kategori
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Produsent
Phihong USA
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI, CoC nivå 1
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
USB Micro
Region-bruk
Nord-Amerika
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Størrelse/dimensjon
2,36" L x 1,85" B x 0,59" H (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm)
Inngangstype
Fast blad
Godkjenningsbyrå
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Spenning - inngang
90 – 264VAC