SWI10B-5-NB-MUB
DigiKeys produktnummer
179-SWI10B-5-NB-MUB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SWI10B-5-NB-MUB
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5V 10 W AC/DC Ekstern Veggmontering (klasse II) Adapter Fast blad Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SWI10B-5-NB-MUB Modeller
Kategori
Strømforbruk uten belastning
75mW (maks)
Produsent
Bel Power Solutions
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Effektivitet
Nivå VI
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
USB Micro
Region-bruk
Nord-Amerika
Ledningslengde
59" (1,50m)
Skjema
Veggmontering (klasse II)
Inngangskontakt
NEMA 1-15P
Inngangstype
Fast blad
Størrelse/dimensjon
2,48" L x 0,89" B x 1,61" H (63,1mm x 22,5mm x 41,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
cULus, FCC
Utgangsspenning
5V
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
2A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
10 W