TQ2SA-4.5V | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 255-1229-5-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TQ2SA-4.5V |
Beskrivelse | RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V |
Produsentens standard leveringstid | 40 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Telekom Relé DPDT (2 form C) Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TQ2SA-4.5V Modeller |
Kategori | Spoletype Ikke låsbar |
Produsent Panasonic Electric Works | Termineringsstil Måkevinge |
Serie | Inntrekksspenning 3,38VDC |
Emballasje Rør | Utløsningsspenning 0,45VDC |
Delestatus Aktiv | Driftstid 4 ms |
Monteringstype Overflatemontering | Frakoblingstid 4 ms |
Spolespenning 4,5VDC | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Kontaktskjema DPDT (2 form C) | Kontaktmateriale Sølv-nikkel (AgNi), Gull (Au) |
Kontaktklassifisering (strøm) 500 mA | Godkjenningsbyrå cURus |
Omkoblingsspenning 125VAC, 220VDC - maks | Relétype Telekom |
Belastning - maks veksling 250VA, 440W | Spolemotstand 145 Ohms |
Spolestrøm 31 mA | Baseproduktnummer |