YS05S10-0G
DigiKeys produktnummer
179-2370-2-ND - Tape og spole (TR)
179-2370-1-ND - Båndavsnitt (CT)
179-2370-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
YS05S10-0G
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
Produsentens standard leveringstid
59 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 0,75 – 3,63V 10A 3V - 5,5V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
36 W
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, UVLO
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
94,5%
Type
Uisolert PoL-modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
6-SMD-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
1,30" L x 0,53" B x 0,31" H (33,0mm x 13,5mm x 7,9mm)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
10A