EXC-28CG240U
DigiKeys produktnummer
P14217TR-ND - Tape og spole (TR)
P14217CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P14217DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-28CG240U
Beskrivelse
CMC 160MA 4LN 24 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 24 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,5Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,039" B (2,00mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Kapsling
0804 (2010 Metric), 8-ledning
Impedans ved frekvens
24 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
160mA