EXC-14CH350U
DigiKeys produktnummer
P19439TR-ND - Tape og spole (TR)
P19439CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P19439DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-14CH350U
Beskrivelse
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,5Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,5Ohm
Produsent
Panasonic Industry
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,033" L x 0,026" B (0,85mm x 0,65mm)
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,020" (0,50mm)
Antall linjer
2
Kapsling
0302 (0806 Metric), 4-ledning
Impedans ved frekvens
35 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
100mA