M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
DigiKeys produktnummer
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Tape og spole (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Beskrivelse
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
67 posisjon Hunn Kontakt M.2 (NGFF) Minikort Gull 0,020" (0,50mm) Svart
Kategori
Funksjoner
Kortskinne, Avstemt
Produsent
Adam Tech
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Terminaler
Loddetinn
Delestatus
Aktiv
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Korttype
M.2 (NGFF) Minikort
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kjønn
Hunn
Kontaktoverflate-tykkelse
Flash
Antall posisjoner
67
Farge
Svart
Korttykkelse
0,031" (0,79mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall rader
2
Materiale - isolering
Flytende krystallpolymer (LPC)
Avstand
0,020" (0,50mm)