EXC-24CN601X
DigiKeys produktnummer
P14215TR-ND - Tape og spole (TR)
P14215CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P14215DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EXC-24CN601X
Beskrivelse
CMC 200MA 2LN 600 OHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 600 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 900mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EXC-24CN601X Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
900mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Høyde (maks)
0,024" (0,60mm)
Antall linjer
2
Kapsling
0504 (1210 Metric), 4-ledning
Impedans ved frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
200mA