LDK220U33R
DigiKeys produktnummer
497-17107-2-ND - Tape og spole (TR)
497-17107-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-17107-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDK220U33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-89
EDA-/CAD-modeller
LDK220U33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Kapsling
TO-243AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-89
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 200mA