ERJ-U03F3011V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-U03F3011VTR-ND - Tape og spole (TR)
10-ERJ-U03F3011VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ERJ-U03F3011VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-U03F3011V
Beskrivelse
RES 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-U03F3011V Modeller
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)