CAS06F3011CT
DigiKeys produktnummer
4713-CAS06F3011CTTR-ND - Tape og spole (TR)
4713-CAS06F3011CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4713-CAS06F3011CTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CAS06F3011CT
Beskrivelse
ANTISULF RES0603 1% 3.01K OHM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.01 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200 Tykk film
Kategori
Funksjoner
Svovelbestandig, Bilteknikk AEC-Q200
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)