ERJ-T06J122V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-T06J122VTR-ND - Tape og spole (TR)
10-ERJ-T06J122VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ERJ-T06J122VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-T06J122V
Beskrivelse
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/4W 0805
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-T06J122V Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)