ERJ-P06J122V | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ERJ-P06J122V |
Beskrivelse | RES SMD 1.2K OHM 5% 1/2W 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-P06J122V Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,028" (0,70mm) |