ERJ-P6WJ122V
DigiKeys produktnummer
P16955TR-ND - Tape og spole (TR)
P16955CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P16955DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-P6WJ122V
Beskrivelse
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/2W 0805
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-P6WJ122V Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,030" (0,75mm)