ERJ-P06F1201V
DigiKeys produktnummer
10-ERJ-P06F1201VTR-ND - Tape og spole (TR)
10-ERJ-P06F1201VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ERJ-P06F1201VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ERJ-P06F1201V
Beskrivelse
RES SMD 1.2 KOHM 1% 1/2W 0805
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-P06F1201V Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)