CRGP0805F1K2
DigiKeys produktnummer
A130478TR-ND - Tape og spole (TR)
A130478CT-ND - Båndavsnitt (CT)
A130478DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CRGP0805F1K2
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 1% 1/3W 0805
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRGP0805F1K2 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, pulsmotstand
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)