EEH-ZE1H101P er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
På lager: 593
Datablad
Similar
KEMET
På lager: 252
Datablad
100 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 28mOhm 2000 Hrs ved 145°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.