EEH-ZE1H101V
DigiKeys produktnummer
P122154TR-ND - Tape og spole (TR)
P122154CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122154DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZE1H101V
Beskrivelse
CAP ALUMHYB 100UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 28mOhm 2000 Hrs ved 145°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZE1H101V Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 145°C
Produsent
Panasonic Industry
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
120 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
800 mA @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
28mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 145°C