EEH-ZA1V470P
DigiKeys produktnummer
P15454TR-ND - Tape og spole (TR)
P15454CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15454DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1V470P
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Detaljert beskrivelse
47 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 60mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1V470P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
195 mA @ 100 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.3 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
47 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C