LO R976-PS-1-0-20-R18
DigiKeys produktnummer
475-LOR976-PS-1TR-ND - Tape og spole (TR)
475-LOR976-PS-1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
475-LOR976-PS-1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LO R976-PS-1-0-20-R18
Beskrivelse
LED ORANGE DIFFUSED 0805 SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Oransje 606nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0805 (2012 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
160°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
610nm
Konfigurasjon
Standard
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Linsefarge
Hvit
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Størrelse/dimensjon
2,00mm L x 1,25mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,90mm
Linsestil
Rektangel med flat overside
Baseproduktnummer
Linsestørrelse
1,30mm x 1,25mm