EEE-FK0J221P | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | EEE-FK0J221P |
Beskrivelse | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 220 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 2000 Hrs ved 105°C |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | EEE-FK0J221P Modeller |
Kategori | Klassifiseringer |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved lav frekvens 180 mA @ 120 Hz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Rippelstrøm ved høy frekvens 240 mA @ 100 kHz |
Delestatus Aktiv | Impedans 360 mOhms |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,248" dia (6,30mm) |
Toleranse ±20% | Høyde - sittende (maks) 0,240" (6,10mm) |
Nominell spenning 6.3 V | Overflatemontering, størrelse 0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm) |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 105°C | Monteringstype |
Driftstemperatur -55°C – 105°C | Kapsling Radial, Kapsling - SMD |