AFK227M06D16T-F
DigiKeys produktnummer
338-2166-2-ND - Tape og spole (TR)
338-2166-1-ND - Båndavsnitt (CT)
338-2166-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AFK227M06D16T-F
Beskrivelse
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 µF 6.3 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Kapsling - SMD 360mOhm ved 100kHz 2000 Hrs ved 105°C
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Klassifiseringer
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
180 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
240 mA @ 100 kHz
Kapasitans
Impedans
360 mOhms
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
6.3 V
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
360mOhm ved 100kHz
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,307" B (6,60mm x 7,80mm)
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 105°C