ECA-1EM100I
DigiKeys produktnummer
10-ECA-1EM100ICT-ND - Båndavsnitt (CT)
10-ECA-1EM100ITB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
ECA-1EM100I
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
10 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C
Rippelstrøm ved høy frekvens
85 mA @ 10 kHz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
25 V
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Baseproduktnummer
Driftstemperatur
-40°C – 85°C