ECA-1EM100I | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ECA-1EM100I |
Beskrivelse | CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH |
Produsentens standard leveringstid | 31 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µF 25 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Rippelstrøm ved høy frekvens 85 mA @ 10 kHz |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Tilkoblingsmellomrom 0,098" (2,50mm) |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,197" dia (5,00mm) |
Kapasitans | Høyde - sittende (maks) 0,472" (12,00mm) |
Toleranse ±20% | Monteringstype |
Nominell spenning 25 V | Kapsling Radial, Boks |
Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 85°C | Baseproduktnummer |
Driftstemperatur -40°C – 85°C |