50SEK22M
DigiKeys produktnummer
P122630-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
50SEK22M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 35mOhm 1000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
50SEK22M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Panasonic Industry
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
41 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
820 mA @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
50 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C