35SVPK330M
DigiKeys produktnummer
P122136TR-ND - Tape og spole (TR)
P122136CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122136DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
35SVPK330M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
42 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 18mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
35SVPK330M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
69.5 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.39 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Kapasitans
330 µF
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
18mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C