35SEK330M
DigiKeys produktnummer
P122629-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35SEK330M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 18mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
35SEK330M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
69.5 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.39 A @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
18mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C