35SEK82M
DigiKeys produktnummer
P122627-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35SEK82M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 25mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
35SEK82M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
48 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
960 mA @ 100 kHz
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
82 µF
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C