35SVPK82M
DigiKeys produktnummer
P122130TR-ND - Tape og spole (TR)
P122130CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122130DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
35SVPK82M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 25mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
35SVPK82M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
48 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
960 mA @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Kapasitans
82 µF
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C