25SEK82M
DigiKeys produktnummer
P122622-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25SEK82M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 25mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
25SEK82M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
48 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
960 mA @ 100 kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
82 µF
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
25 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C