25SVPK82M
DigiKeys produktnummer
P122126TR-ND - Tape og spole (TR)
P122126CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P122126DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25SVPK82M
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
42 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
82 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 25mOhm 1000 Hrs ved 125°C
EDA-/CAD-modeller
25SVPK82M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
48 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
960 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Høyde - sittende (maks)
0,236" (6,00mm)
Kapasitans
82 µF
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
25 V
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 125°C