TQ2SA-4.5V
DigiKeys produktnummer
255-1229-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TQ2SA-4.5V
Beskrivelse
RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Telekom Relé DPDT (2 form C) Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TQ2SA-4.5V Modeller
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Produsent
Panasonic Electric Works
Termineringsstil
Måkevinge
Serie
Inntrekksspenning
3,38VDC
Emballasje
Rør
Utløsningsspenning
0,45VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
4 ms
Monteringstype
Overflatemontering
Frakoblingstid
4 ms
Spolespenning
4,5VDC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktskjema
DPDT (2 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-nikkel (AgNi), Gull (Au)
Kontaktklassifisering (strøm)
500 mA
Godkjenningsbyrå
cURus
Omkoblingsspenning
125VAC, 220VDC - maks
Relétype
Telekom
Belastning - maks veksling
250VA, 440W
Spolemotstand
145 Ohms
Spolestrøm
31 mA