NVMFS040N10MCLT1G
DigiKeys produktnummer
488-NVMFS040N10MCLT1GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NVMFS040N10MCLT1GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NVMFS040N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NVMFS040N10MCLT1G
Beskrivelse
PTNG 100V LL SO8FL
Produsentens standard leveringstid
45 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 6,5A (Ta), 21A (Tc) 3,5W (Ta), 36W (Tc) Overflatemontering 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NVMFS040N10MCLT1G Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
8.3 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
500 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3,5W (Ta), 36W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds på (maks) ved Id, Vgs
38mOhm ved 5A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 26µA