BAS70-06W,115
DigiKeys produktnummer
1727-4811-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-4811-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-4811-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70-06W,115
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles anode 70 V 70mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
EDA-/CAD-modeller
BAS70-06W,115 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Produsent
Nexperia USA Inc.
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles anode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SC-70, SOT-323
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
70mA (DC)