MM5Z10VT1G
DigiKeys produktnummer
MM5Z10VT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM5Z10VT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM5Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM5Z10VT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
54 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 10 V 500 mW ±5,5% Overflatemontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM5Z10VT1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5,5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
20 Ohms