CZRU52C10 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CZRU52C10 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 10V 150MW SOD523F |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 10 V 150 mW ±5% Overflatemontering 0603/SOD-523F |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CZRU52C10 Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 7.5 V |
Produsent | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning 0603/SOD-523F |
Effekt - maks 150 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 15 Ohms |