FSUSB30L10X
DigiKeys produktnummer
FSUSB30L10XTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FSUSB30L10X
Beskrivelse
IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
USB Bryter IC 1 kanal 10-MicroPak™
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FSUSB30L10X Modeller
Kategori
Spenning - forsyning, enkel (V+)
3V – 4,3V
Produsent
onsemi
-3db båndbredde
720MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Funksjoner
Brudd før innkobling, USB 2.0
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Bruksområder
USB
Monteringstype
Overflatemontering
Bryterkrets
DPDT
Kapsling
10-UFQFN-eksponert plate
Antall kanaler
1
Leverandørens enhetsforpakning
10-MicroPak™
Motstand på-stilling (maks)
10Ohm