FSUSB43L10X | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | FSUSB43L10X |
Beskrivelse | IC USB MUX/SWITCH 10MICROPAK |
Produsentens standard leveringstid | 19 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | USB Bryter IC 1 kanal 10-MicroPak™ |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FSUSB43L10X Modeller |
Kategori | Spenning - forsyning, enkel (V+) 3V – 4,3V |
Produsent onsemi | -3db båndbredde 720MHz |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Bruksområder USB | Monteringstype Overflatemontering |
Bryterkrets DPDT | Kapsling 10-UFQFN-eksponert plate |
Antall kanaler 1 | Leverandørens enhetsforpakning 10-MicroPak™ |
Motstand på-stilling (maks) 6,5Ohm | Baseproduktnummer |