FSUSB30L10X | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | FSUSB30L10XTR-ND - Tape og spole (TR) |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | FSUSB30L10X |
Beskrivelse | IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | USB Bryter IC 1 kanal 10-MicroPak™ |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FSUSB30L10X Modeller |
Kategori | Spenning - forsyning, enkel (V+) 3V – 4,3V |
Produsent onsemi | -3db båndbredde 720MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) | Funksjoner Brudd før innkobling, USB 2.0 |
Delestatus Utdatert | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Bruksområder USB | Monteringstype Overflatemontering |
Bryterkrets DPDT | Kapsling 10-UFQFN-eksponert plate |
Antall kanaler 1 | Leverandørens enhetsforpakning 10-MicroPak™ |
Motstand på-stilling (maks) 10Ohm | Baseproduktnummer |