FQT7N10LTF er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
På lager: 4 314
Datablad
Diodes Incorporated
På lager: 474
N-kanal 100 V 1,7A (Tc) 2W (Tc) Overflatemontering SOT-223-4
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FQT7N10LTF
DigiKeys produktnummer
FQT7N10LTFTR-ND - Tape og spole (TR)
FQT7N10LTFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FQT7N10LTFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FQT7N10LTF
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 1.7A SOT223-4
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6 nC @ 5 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
290 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
2W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
350mOhm ved 850mA, 10V