SPW47N60C3FKSA1
DigiKeys produktnummer
448-SPW47N60C3FKSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SPW47N60C3FKSA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 47A TO247-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 47A (Tc) 415W (Tc) Gjennomgående hull PG-TO247-3-1
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SPW47N60C3FKSA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.9V ved 2.7mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
320 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
6800 pF @ 25 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Effekttap (maks)
415W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V