FGY160T65SPD-F085
DigiKeys produktnummer
FGY160T65SPD-F085-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGY160T65SPD-F085
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 240A TO-247
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 240 A 882 W Gjennomgående hull TO-247-3
Kategori
Inngangstype
Standard
Produsent
onsemi
Td (på/av) ved 25°C
53ns/98ns
Emballasje
Rør
Testtilstand
400V, 160A, 15V
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
132 ns
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Grad
Bilteknikk
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
240 A
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
480 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.05V ved 15V, 160A
Kapsling
TO-247-3
Effekt - maks
882 W