FGB40T65SPD-F085
DigiKeys produktnummer
FGB40T65SPD-F085TR-ND - Tape og spole (TR)
FGB40T65SPD-F085CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FGB40T65SPD-F085DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FGB40T65SPD-F085
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-263
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 80 A 267 W Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Inngangstype
Standard
Produsent
onsemi
Portlading
36 nC
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Td (på/av) ved 25°C
18ns/35ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 40A, 6Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
34 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
120 A
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.4V ved 15V, 40A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (D2PAK)
Effekt - maks
267 W