FGB20N60SFD-F085
DigiKeys produktnummer
FGB20N60SFD-F085CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FGB20N60SFD-F085DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FGB20N60SFD-F085
Beskrivelse
IGBT FIELD STOP 600V 40A TO-263
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Feltstopp 600 V 40 A 208 W Overflatemontering TO-263 (D2PAK)
Kategori
Portlading
63 nC
Produsent
onsemi
Td (på/av) ved 25°C
10ns/90ns
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Testtilstand
400V, 20A, 10Ohm, 15V
Delestatus
Aktiv
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
111 ns
IGBT-type
Feltstopp
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
600 V
Grad
Bilteknikk
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
40 A
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
60 A
Monteringstype
Overflatemontering
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.85V ved 15V, 20A
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Effekt - maks
208 W