FGAF40S65AQ
DigiKeys produktnummer
FGAF40S65AQOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGAF40S65AQ
Beskrivelse
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO-3PF-3
Detaljert beskrivelse
IGBT Trench-feltstopp 650 V 80 A 94 W Gjennomgående hull TO-3PF-3
Kategori
Inngangstype
Standard
Produsent
onsemi
Portlading
75 nC
Emballasje
Rør
Td (på/av) ved 25°C
17,8ns/81,6ns
Delestatus
Aktiv
Testtilstand
400V, 10A, 6Ohm, 15V
IGBT-type
Trench-feltstopp
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
274 ns
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
650 V
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
80 A
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kollektor, pulsert (Icm)
160 A
Kapsling
TO-3P-3 full pakke
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 40A
Leverandørens enhetsforpakning
TO-3PF-3
Effekt - maks
94 W