FDMS86255ET150 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
N-kanal 150 V 10A (Ta), 63A (Tc) 3,3W (Ta), 136W (Tc) Overflatemontering 8-PQFN (5x6)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Brushless DC Motor Control | Datasheet Preview
FDMS86255ET150
DigiKeys produktnummer
FDMS86255ET150TR-ND - Tape og spole (TR)
FDMS86255ET150CT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDMS86255ET150DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDMS86255ET150
Beskrivelse
MOSFET N-CH 150V 10A/63A POWER56
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
63 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4480 pF @ 75 V
Effekttap (maks)
3,3W (Ta), 136W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-PQFN (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
12.4mOhm ved 10A, 10V