G3VM-201G1
DigiKeys produktnummer
Z3016-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
G3VM-201G1
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halvleder Fotokoblet relé (fotorelé) SPST-NO (1 form A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
G3VM-201G1 Modeller
Kategori
Spenning - inngang
1,15VDC
Produsent
Spenning - last
0 V ~ 200 V
Serie
Belastningsstrøm
200 mA
Emballasje
Rør
Motstand på-stilling (maks)
8 Ohms
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Måkevinge
Monteringstype
Overflatemontering
Driftstemperatur
-40°C – 85°C