FDMS86200DC
DigiKeys produktnummer
FDMS86200DCTR-ND - Tape og spole (TR)
FDMS86200DCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
FDMS86200DCDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FDMS86200DC
Beskrivelse
MOSFET N-CH 150V 9.3A DLCOOL56
Produsentens standard leveringstid
48 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 9,3A (Ta), 28A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Overflatemontering 8-PQFN (5x6)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2955 pF @ 75 V
Effekttap (maks)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-PQFN (5x6)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
17mOhm ved 9.3A, 10V